Malu Wilz odos priežiūros priemonės žiemai
2021-11-01

Malu Wilz odos priežiūros priemonės žiemai

Iškritus sniegui ir termometro stulpeliui nukritus žemiau nulio tiesiog būtina pasirūpinti savo oda. Šaltuoju sezonu visos nesiskiriame su lūpų balzamais, o štai kitomis odos priežiūros priemonėmis rūpinamės vangiau. Pateikiame sąrašiuką Malu Wilz produktų žiemos sezonui, kurie turėtų lydėti Jus visą žiemą. Jūsų oda Jums padėkos!

Visa tiesa apie Malu Wilz
2021-08-17

Visa tiesa apie Malu Wilz

Verslininką Helmut Baurecht visada žavėjo grožis, kosmetika, spalvos. Apie šiuos dalykus galvodamas mėgdavo pasvajoti, koks turėtų būti idealus kosmetikos produktų vardas. Jo galvoje sukosi mintys, kad grožio produktai turėtų būti išskirtiniai, rafinuoti, kilnūs, bet madingi, patenkinantys kiekvieną individualią asmenybę. Šiam idealios kosmetikos įgyvendinimui Helmut pastūmėjo žymus makiažo meistras Malu Wilz, kurio garbei ir buvo pavadinta kosmetika. Dvi kūrybiškos ir gabios asmenybės pradėjo kurti kosmetikos linijas, kurios pritaikytos pagal kiekvieno odos tipo poreikius.

Ypatinga priežiūra itin jautriai odai
2017-09-07

Ypatinga priežiūra itin jautriai odai

Malu Wilz išleido naują itin jautrios veido odos priežiūros liniją, kuris ne tik padės valyti, prižiūrėti išrankią odą, bet ir sumažinti jautrios odos savybes. 

"Malu Wilz Lietuva" makiažo specialistės video pamokos
2017-02-17

"Malu Wilz Lietuva" makiažo specialistės video pamokos

Visažistė Urtė dalina patarimus kaip atlikti nepriekaištingą makiažą. 

Pirmojoje video pamokoje pasakojama kaip paruošti veidą prieš dengiant kremine pudrą.

2014 metų pavasario/vasaros tendencijos
2014-03-31

2014 metų pavasario/vasaros tendencijos

Prasideda žaismingas ir spalvingas 2014 metų pavasario ir vasaros sezonas. Noras džiaugtis gyvenimu įkvėpė naujai makiažo tendencijai - "Karibų ugnis". Karibų paukšių plunksnų spalvos, raštai, netgi spalvingos ir įdomios Karibų gyvenvietės įkvėpė ryškiam  sezonui. Jame alsuoja gyvybė ir atsinaujinimas.

"Moters Pasaulis"
2013-11-04

"Moters Pasaulis"

Ieškokite Malu Wilz stendo parodoje "Moters Pasaulis", lapkričio 7-10 dienomis, Kaune, Žalgirio arenoje.

"Glam Rock"
2013-09-15

"Glam Rock"

2013 m. rugsėjo mėn vyko tarptautinis Malu Wilz konkursas tema "GLAM ROCK". Konkursą laimėjo Malu Wilz Lietuva visažistė Urtė Linkevičiūtė. Sveikiname!