2014 metų pavasario/vasaros tendencijos

2014-03-31

Malu Wilz makiažo specialistas Patrick Maldinger pristato 2014 pavasario/vasaros sezono spalvas ir duoda patarimus kaip įžiebti Karibų ugnį.

Akys:

Naujas ir ryškiaspalvis sezonas atneša meilę ir norą džiaugtis gyvenimu. Leiskite Karibų ugnies liepsnai įžiebti naują Malu Wilz grožio tendenciją Jūsų akyse. Jeigu norite trykšti energija ir gaivumu, iš akių šešėlių paletės  rinkitės žalsvus, persiko, violetinius (alyvos žiedo) atspalvius. Įvairiausi šių spalvų deriniai padės sustiprinti Jūsų akyse meilę gyvenimui. 

Lūpos:

Įžiebkite Karibų ugnį ant savo lūpų naudodamos ryškiaspalvius lūpdažius nuo apelsino iki sodrios vyšnios tonų. Lūpų dažų paletėje tikrai rasite sau tinkami spalvą. O lūpų žvilgesį pabrėžkite su lūpų blizgesiu. 

Skruostai:

Norėdami dar labiau sustiprinti ryšį su moterišku jausmingumu pristatome naujus skaistalus "Karibų ugnis". Skaistalai susideda iš žaismingo spalvų derinio: rausvoji rožė, koralai ir brozinis švytėjimas. Tai tinkamiausios spalvos, norint sukurti  saulėlydžio efektą ant Jūsų skruostų.

Nagai:

Šiemet vyrauja drąsios ir ryškios spalvos, kurios padės sukurti dar geresnę nuotaiką. Nebijokite ekperimentuoti ir išbandyti naujas spalvas.  

Atgal