Apie mus

Malu Wilz – profesionali kosmetika, daugiau nei 25 metai patirties tobulumo link

Malu Wilz yra pelniusi GERIAUSIOS DEKORATYVINĖS KOSMETIKOS vardą viename iš prestižiškiausių  kosmetikos apdovanojimų pasaulyje "The BEAUTY FORUM AWARD". Konkurse profesionalūs rinkos tyrėjai ir kosmetikos atstovai pasiūlo stipriausius kosmetikos gamintojus dalyvauti tyrime dėl geriausiojo vardo. Daugiau nei 750 kosmetikos trenerių, technologų, biologijos, chemijos, medicinos atstovų vertina pasiūlytus kosmetikos gamintojus. Daugiausiai teigiamų  įvertinimų ir atsiliepimų su svariais argumentais sulaukusi kosmetika pelno "geriausios iš geriausiųjų vardą". 

Tai - profesionali vokiečių gamybos kosmetika veidui ir kūnui. Malu Wilz yra „ArtDeco group“ dalis, įsikūrusi netoli Miuncheno miesto, Vokietijoje.  Jau daugiau nei 25 metus kūrybinė komanda kuria dekoratyvinės kosmetikos mados tendencijas ir pristato jas pasauliui. Joms daug įtakos turi naujovės iš garsiųjų Ibizos kurortų, Niujorko, Milano, Paryžiaus, Miuncheno.

Kompanija didelį dėmesį skiria tam, jog visi gaminiai būtų gaminami gamtai nekenksmingais metodais bei priemonėmis ir būtų itin saugūs vartotojui. Todėl visi gaminiai gali būti naudojami ir ant ypač jautrios odos.

Malu Wilz produktų asortimente yra siūloma profesionali dekoratyvinė kosmetika, mineralinė dekoratyvinė kosmetika, odos priežiūros kosmetika, priemones rankų priežiūrai ir manikiūrui.

Malu Wilz

-          Aukščiausia vokiška kokybė,  rinktiniai aukščiausios kokybės ingridientai

-          Naujos kartos produktai visiems odos tipams

-          Nuolatinis judėjimas į priekį, nauji įdomūs atradimai, ypač veiksmingi produktai

-          Puikus dizainas, elegantiški stendai, profesionalūs apmokymai, konsultacijos

-          Naudojama daugiau nei 30 šalių, 3700 salonų

Parduodama tik grožio salonuose, kosmetologijos centruose, spa